Bozulmuşveya silinmiş bir veri tamamen yokolmuş anlamına gelmemektedir.Bilgisayarınız birden siyah bir ekran veya mavi bir ekranda hata mesajı verir, veya hardiskinizden anormal bir şekilde sesler duymaya başlayabilirsiniz, lütfen bilgisayarınızı hemen kapatın ve tekrar açmayın.Bilgisayarınızı tekrar açmanız verileriniz üzerinde oluşan problemi arttıracak ve veri kurtarma başarı şansını düşürecektir.

Her marka ve model harddiskten işletim sistemi, dosya formatı, veri türü, disk boyutu ne olursa olsun yüksek başarıda veri kurtarılması temel işimizdir. Bilgisayarınız yangın sebebi ile kullanılamaz hale bile gelse harddiskten veri kurtarması işlemini yapabilmekteyiz. Bunun yanısıra cf kart, usb flash bellek, sd kart, scsii disk, tüm cep telefonlarınızdan ve kamera kartlarından veri kurtarabilmekteyiz. Formatlama Disk üzerinde yoğun okunamayan bölümler (bad sector) oluşması, Dosya silinmesi, Bilgi olan disk bölümününün (Partition) silinmesi, Virüs neticesinde çalışmayan diskler, Şifrelenmiş disklerde ulaşılamayan dosyalar, Fiziki nedenler, Elektronik arıza sonucu arızalanmış diskleri ve Nedeni bilinemeyen arızalar sebebi ile diskinizdeki verilerinize ulaşamıyor iseniz bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Fiziksel ya da yazılımsal problemler nedeniyle sorun yaşanan her türlü harddisk, USB bellek, hafıza kartı ve benzeri medyadan veri kurtarma işlemlerinin gerçekleştirilmesine yardımcı oluyoruz.

Veri kayıplarının nedenleri:

» Dosya silinmesi
» Bilgi içeren diski biçimlendirme (formatlama)
» Disk üzerinde yoğun okunamayan bölümler (bad sector) oluşması
» Bilgi olan disk bölümünü (Partition) silme
» Şifrelenmiş disklerde ulaşılamayan dosyalar
» Virüs neticesinde çalışmayan diskler
» Elektronik arıza sonucu arızalanmış diskler
» Fiziki nedenler, düşürme, darbe, sıvı teması
» Disk üzerinde bölüm ve MBR kayıtlarının bozulması
» Nedeni bilinemeyen arızalar

Herhangi bir sebeple artık erişilmesi istenilmeyen verilerin güvenli bir biçimde silinmesi.

Veri kopyalama hizmetleri.

Veri Yedekleme Hizmetleri

Donanımlar arıza yapar ve bu, küçük bir işletmeyi mahvedebilir. Dosyalarınızı ve bilgilerinizi düzenli olarak yedekleyerek, donanım arızası, siber hırsızlık veya kullanıcı hataları sonucu meydana gelen veri kayıpların önüne geçebilirsiniz.

Data Kurtarma çözümlerinde yazılımsal olarak :

» DOS, Windows 3.xx /95 (FAT Dosya Sistemi)
» Windows 95 OSR2 /98 /ME (FAT, FAT32)
» Windows NT (FAT, NTFS)
» Windows 2000 / XP / 2003/Vista (FAT, FAT32, NTFS, NTFS5)
» OS/2 (HPFS)

Dosya sistemlerinde "data kurtarma" imkanımız mevcuttur.

data1

veri-kurtarma